‚Boombayah’ od Black Pink jest pierwszym teledyskiem debiutowym, który osiągnął 200 milionów wyświetleń!

Ähnliches Foto

Black Pink bije kolejne rekordy!

Debiutancki teledysk Black Pink ‚Boombayah’ przekroczył 200 milionów wyświetleń na YouTube i wciąż rośnie. Dziewczyny z Black Pink ustawiły nowy rekord, dlaczego?  Ich debiutancka piosenka  ‚Boombayah‚ jest pierwszym teledyskiem debiutowym, który osiągnął 200 milionów wyświetleń!

Teledysk został wydany rok temu, ale wciąż jest jednym z najczęściej oglądanych teledysków zespołu. Gdy piosenka została wydana zyskała dużą uwagę, bo fani k-popu dawno nie widzieli takiego zespołu jak Black Pink. Członkinie Black Pink biją kolejne rekordy, a teraz w dodatku dokonały czegoś, z czego mogą być bardzo dumne.

Boombayah” jest drugim k-popowym teledyskiem, który tak szybko osiągnął  200 milionów wyświetleń. Trwało to aż 370 dni.  TWICE pobiły także rekord bo ich teledysk do „TT” osiągnął 200 milionów wyświetleń w zaledwie 214 dni!

 

Źródło: (1)

Edytor: Luke

Reklamy

5 comments

  1. Jak wszystko dobrze pójdzie to ich najnowszy kawałek szybko przekroczy 200 milionów. Już mają koło 110 a raptem ponad 1.5 msc temu wyszedł.
    Gratulacje.

    Polubienie

    • 2ne1 składało się z czterech członkiń a dało radę zrobic snsd konkurencje. Wydaje mi się, że liczba członków nie ma z tym nic wspólnego. Dużo robi też wytwórnia z której pochodzą zespoły i promocja.

      Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s