Miso zarzuca Jisoo kłamstwo na temat powodu jej odejścia z TAHITI; CEO wytwórni wypowiada się w tej kwestii

15 grudnia Miso z TAHITI opublikowała na swoim Instagramie post, w którym zarzuciła Jisoo kłamstwo w sprawie jej powodów kryjących się za odejściem z grupy.

Miso w swoim poście ujawniła, że Jisoo nagle przestała się kontaktować z grupą i nie dało się z nią w żaden sposób spotkać.

Kilka dni przed naszym japońskim koncertem, nagle bez ostrzeżenia stałaś się nieosiągalna. Nie odbierałaś niczyich telefonów i chociaż nie mieliśmy pojęcia, co się dzieje, poświęciłyśmy nasz sen, aby zmienić naszą choreografię tak, by pasowała do czterech osób, aż do dnia, kiedy wylatywaliśmy z Korei, aby dotrzymać obietnicy danej naszym fanom. Przez wiele miesięcy nie słyszałyśmy żadnych szczegółowych informacji o tobie. Bez względu na to, jak bardzo próbowałyśmy się kontaktować, jedyną odpowiedzią, jaką otrzymywałyśmy było to, że wrócisz pewnego dnia i byśmy poczekały jeszcze trochę. Opuściłaś nawet czat grupowy bez jednego wyjaśnienia. Nasza wytwórnia głupio powiedziała nam, że nawet jeśli sprawy są dla nas trudne, powinnyśmy trochę dłużej poczekać, ponieważ jesteś chora i hospitalizowana.

Powiedzieli, że jesteś hospitalizowana, ale wciąż słyszałyśmy wiele historii od ludzi, którzy cię widzieli. Jak mamy na to odpowiedzieć? Czy powinniśmy ci zaufać i czekać na ciebie, ponieważ jesteś jedną z członkiń naszej grupy, kimś, komu zaufaliśmy? Jeśli naprawdę chciałaś opuścić TAHITI i opuścić tę firmę, powinnaś po prostu zapłacić karę za naruszenie umowy i odejść.

Odważasz się używać terminu „zaburzenie lękowe” po spędzeniu lat u boku kogoś, kto nie może przetrwać dnia bez leków, ponieważ jej depresja i zaburzenie lękowe powodują hiperwentylację? Twój czas [jako członkini TAHITI] był okropny? Twoje fałszywe kłamstwa są straszniejsze. Po prostu tak mi szkoda ludzi, naszych niewinnych fanów, którzy pocieszają cię, nie wiedząc, co się dzieje, że aż czuję potrzebę przeproszenia ich. My [członkinie TAHITI] i nasza rodzina wytwórnia, trzymaliśmy się razem z powodu lojalności, i nigdy nie śmieliśmy myśleć, że zaplanowałaś to wszystko od samego początku … i ufaliśmy ci … Kilka dni temu byliśmy głupcami czekającymi aby Jisoo powrócił do TAHITI.

Jeden z jej postów w mediach społecznościowych i artykuły o odejściu z grupy to rzeczy, które sprawiły, że „Jisoo opuściło TAHITI”. Czy w końcu rozumiesz, kim naprawdę są ludzie, którzy teraz cierpią i kto tak naprawdę powinien być pocieszany?

일본 콘서트 일정 불과 며칠 전, 아무런 예고도 없이 연락이 두절 된 너. 누구의 연락도 받지 않고 영문도 모른 채 우린 팬들과 약속을 지키기위해 출국 당일 날까지 날 밤을 새가며 네명 동선으로 다시 맞춰 연습을 했지. 그 후로 몇 달이 지나도 너에대한 자세한 소식은 알 길이 없었어. 계속 먼저 연락해봐도 언제쯤 다시 돌아올테니 조금만 더 기다려달라는 등 제대로 된 상황 설명 하나 없이 단체 대화방 마저 나가버린 너. 바보같은 회사에서는 니가 아파서 입원해있으니 힘들어도 조금만 더 고생하고 기다리재. 근데… 넌 입원해있다는데 자꾸 여기저기서 널 봤다는 이상한 얘기들이 너무 자주들려. 그 상황에 우리는 어떻게 대응해야 했을까. 그저 함께했던 멤버고 믿었던 멤버니까 의심하지않고 계속 믿고 기다리는게 맞았을까. 타히티가 그만두고싶고, 이 회사가 나가고싶었던거라면 정정당당하게 위약금내고 나갔어야지. 우울증과 공황장애로 하루라도 약을 안먹으면 과호흡으로 고통스러워하는 멤버를 몇년째 가장 가까이에서 보고지냈으면서 니가 감히 공황장애라는 단어를 이용해? 끔찍했다고? 너의 그 가식적인 거짓말이 더 끔찍해.. 아무 것도 모르고 널 위로하는 사람들, 우리 순진한 팬들이 그저 너무 안쓰럽고 오히려 내가 더 죄송해… 그저 의리 하나때문에 남아있는 우리 타히티 멤버들, 회사 식구들.. 처음부터 다 계획 된 일이란 걸 꿈에도 상상 못하고.. 그저 믿고…. 우린 불과 며칠 전까지만해도 막연히 지수가 다시 타히티로 돌아오기만을 기다리던 바보같은 사람들일 뿐이에요. 그녀가 sns에 올린 글 하나와 기자분들이 ‘타히티 지수 탈퇴’를 만든거에요. 이제 진짜 상처받은 사람이 누구고, 위로받아야 할 사람이 누군지.. 아시겠어요…?

A post shared by 박미소 (@tahiti_ms) on

16 grudnia CEO wytwórni J Line Entertainment, w której znajduje się TAHITI wypowiedział się w wywiadzie dla Star News na temat tej sprawy.

CEO Lee Se Jeong ujawnił:

Kiedy Jisoo powiedziała nam, że jest chora, chcieliśmy ustalić jej stan zdrowia, dlatego powiedzieliśmy jej, żeby zrobiła sobie przerwę. Powiedzieliśmy jej, że będzie mogła wznowić swoją działalność, gdy odzyska zdrowie. Złożyliśmy wniosek sądowy o wstrzymanie jej umowy do tego czasu, a ona odpowiedziała nam poprzez swojego adwokata.

CEO kontynuował:

Nakazy sądowe dotyczące kontraktów można przyznać tylko wtedy, gdy obie strony wyrażą na to zgodę. Adwokat Jisoo powiedział nam, że chce rozwiązać umowę z nami, ponieważ nie mogliśmy zadbać o jej zdrowie. Obie strony muszą się z tym zgodzić, ale Jisoo nie odpowiada na nasze telefony. Czekaliśmy długo, bo Jisoo była chora. Martwię się, że reszta członkiń jest przez to zraniona. To moje największe zmartwienie w tej chwili.

Następnie ujawniono, że umowa TAHITI kończy się w kwietniu 2019 r. Na pytanie, czy agencja jest gotowa zaakceptować odejście Jisoo z grupy, dyrektor generalny Lee Se Jeong odpowiedział:

Nic w ogóle nie było dyskutowane. Powodem, dla którego nie odpowiedzieliśmy na stanowisko Jisoo było to, że nie oznajmiła, że opuści grupę. Powiedziała, że „nie będzie mogła już dłużej być członkinią TAHITI”, ale to niekoniecznie oznacza, że opuszcza grupę. Właśnie dlatego czekamy, aż ona wyraźnie to z nami omówi.

źródło: (1) (2)

Reklamy

One comment

  1. Ogólnie to przykro mi z powodu tego zamieszania, chociaż ja ich nie znam. Ale jedno zdanie mnie rozwaliło: „Powiedziała, że „nie będzie mogła już dłużej być członkinią TAHITI”, ale to niekoniecznie oznacza, że opuszcza grupę.” Ja rozumiem, że pewnie chodzi o to, że ona tylko tak powiedziała bez konkretów itd., ale to głupio brzmi

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s