TXT utworzyli oficjalne konta społecznościowe

Dzień, na który wielu k-popowych fanów czekało nareszcie nadszedł!

W dniu 11 stycznia koreańskiego czasu konta społecznościowe z nazwą TXT_Official i TXT.bighit stały się publiczne. Jak wcześniej wielokrotnie wspominano, TXT jest nową męską grupą spod skrzydeł wytwórni Big Hit Entertainment.

TXT oznacza Together x Tomorrow i pierwszym członkiem grupy jest Yeonjun. Pod spodem znajdują się linki do ich oficjalnego Twittera, Facebooka oraz Instagrama!

Edytor: Milkyun


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Reklamy

17 comments

 1. Dobrze że tworzą nową grupe tym bardziej ,ze BTS niedługo do wojska muszą iść.Jin pewnie pójdzie w 2020 roku ,rok później Suga.Następnie RM i Jhope razem w jednym roku.
  W tym roku Xiumin z Exo ma iść ,ale za to czwórka BIGBANG👑👑👑👑👑 wróci!!

  Polubienie

  • Myślę, że istnieje spora szansa, że BTS pójdzie do wojska razem (bo tak mieliby rozwalony zespół na jakieś 6-7 lat, pod względem marketingowym pójście rok po roku byłoby totalnym strzałem w kolano), w przyszłym roku, albo zaraz po Jinie, więc zrobią miejsce nowemu zespołowi, który w tym czasie mógłby się promować bez presji bycia porównywanym. To by było naprawdę najlepsze wyjście (zwłaszcza, że zgodnie z prawem mogą się sami zgłosić) dla całej wytwórni, w tym dla nowego zespołu więc jak zrobią inaczej, to się raczej zawiodę.

   Polubienie

     • Wiesz, że to nie jest tak, że muszą iść w ostatnim terminie? Wielu koreańczyków idzie do woja np. przed pójściem na studia albo coś… niektórzy idą tak wczesnie jak się da, żeby mieć z głowy, więc Jungkook może iść równie dobrze z Jinem w jednym terminie i to nie będzie dziwne.

      A tak swoją drogą, to jeszcze wiele przed nimi i kto wie co świat im zgotuje. Ja nadal jestem przekonana o możliwości zwolnienia BTS w jakiś sposób ze służby wojskowej. Cóż, czas pokaże. Tylko proszę mi tu nie hejtować, że „wszyscy muszą iść więc dlaczego oni mieliby być zwolnieni ze służby?” bo to tylko moje domysły i analiza prawdopodobnych scenariuszy.

      Polubienie

       • Namida, myślę, że nawet gdyby państwo im pozwoliło nie iść, to oni by się nie zgodzili. Ludzie, którzy nie poszli do wojska są w Korei traktowani z dużą podejrzliwością i jeśli nie mają naprawdę dobrego powodu – z brakiem szacunku. Wcześniej idole mogli sobie przekładać służbę do 30 roku życia, a teraz już nie mogą, bo wprowadzono takie prawo. I wielu koreańskich mężczyzn (przynajmniej na podstawie tego co czytałam/oglądałam) było bardzo z tego zadowolonych, bo uważali, ze wszyscy powinni być równi wobec prawa.
        Ogólnie nie pójście do wojska jest tam ogromnym dyshonorem.
        Biorąc pod uwagę marketing, politykę Big hit, wartości promowane przez BTS takie uchylenie się od służby, byłoby po prostu całkowitym strzałem w kolano.

        Polubienie

        • Gdyby nie poszli to by był wielki skandal ,zresztą jak o tym wspomniano w Korei to ludzie się oburzyli ,bo jak to tak ,idole tacy jak reszta ,bez wyjątków ,a jeżeli by mieli razem wszyscy isć to ten rok jest ostatnim przed przerwą ,bo za Jinem już nie będą dłużej czekać bo max jest do 28lat.(chyba)Więc 2019 pewnie dwa comebacki w 2020 roku pewnie jeden przed wojskiem ,a potem powrót na początku 2022.

         Polubienie

    • Z tego to wiem to mogą się sami zgłosić kiedy chcą. Nie muszą czekać do ostatniej chwili. I kiedyś Taehyung mówił, że rozmawiali na ten temat i że obiecał, że pójdzie do wojska razem z JK + Jimin też pójdzie, bo to ten sam rocznik 95 z Tae. To już masz 3 razem. Hoseok i Namjoon też ten sam rocznik 94 to też razem pewnie (albo w bardzo bliskich odstępach czasowych) i myślę, że Yoongi może zgłosić się razem z Seokjinem lub ewentualnie właśnie może pójść razem najpierw hyung line, a później jak już będą mieli wracać to maknae line pójdzie. Póki jednak bh nie wyda oświadczenia to można się tylko domyślać jak będą szli i czy razem czy każdy osobno.

     Polubione przez 1 osoba

    • Myślę, że w teorii może iść z nimi. Można się zgłaszać od 18 roku życia. W praktyce mogłoby to różnie wyglądać.
     Zdarzały już się sytuacje w kpopie, że ktoś szedł o rok, dwa wcześniej dostosowując się do innego członka grupy. Choć nigdy nie było chyba nikogo, kto poszedł by 5 lat wcześniej. 😀
     Napisałam ‚w teorii mógłby”, bo na przykład Kim Jonghyun zgłaszał sie kilkakrotnie, ale… nie chcieli go wcześniej przyjąć. Wynika z tego, że to, czy zostanie się wcześniej przyjętym zależy przede wszystkim od decyzji władz.
     Jednak BTS jest trochę innym przykładem ze względu na ich wkład w promocje kultury koreańskiej na świecie i wszystkie te pochlebne słowa od rządu (choćby ostatnio prezydent chwalił ich w jednej ze swoich przemów), także myślę. że gdyby sami zdecydowali się pójść wcześniej to rząd dla ich dobra by się zgodził i uszanował tę decyzję.
     Możliwe jest i inne wyjście tak jak tu piszecie, że nie pójdą całą 7 na raz, tylko niektórzy z nich zgłoszą się wcześniej, by skrócić ten czas bycia niekompletnym zespołem. Ale „There also international travel limitations for men aged 25-27. They are only permitted five international journeys, with each being a maximum of 6 months.”, co też mogłoby wymusić na niektórych z nich wcześniejsze odbycie służby (biorąc pod uwagę ogromną liczbę ich podróży)
     Jeszcze jest jedna rzecz, że w Korei trwają prace nad skróceniem służby wszystkim obywatelom i do 2022 służba w wojsku ma wynieść 18 miesięcy, a nie tak jak teraz bodajże 24, także to też trzeba brac pod uwagę. Lepiej mieć 1,5 przerwy niż rozpieprzony zespół na 5-7 lat. No ale to moje zdanie, może wyjść kompletnie inaczej 😀

     Polubienie

  • Z Exo po zmianie prawa, mają powołać też Suho. No i Keya i Minho z Shinee.
   Co do BTS to mogą iść razem, ale nie muszą. No i nie jest też powiedziane, że Jina powołają dopiero w 2020r, bo często powołują ich wcześniej, ale poborowy ma prawo chyba dwa razy opóźnić stawienie się.
   Zrobił tak G-Dragon, bo pierwsze powołanie dostał niby sporo wcześniej. Nie pamiętam o ile dokładnie opóźnił swoją służbę.

   Polubienie

 2. Szkoda chłopaków, w sumie. Presja związana ze sławą BTS będzie tylko odciskać się na nich, chociażby nazywanie ich „drugie bts” z którym się spotkałam, może się źle odbić;;; mimo to, mam nadzieję, że się przyjmą jako własny, oryginalny kontent.

  Polubienie

  • Moze byc tak ,ze będą ich specjalnie disować.Coś mi się wydaje ,ze dopóki BTs się nie rozpadną to będą żyć w ich cieniach…Smutne ,ale tak moze byc.Będzie cos w stylu Podróba Bts , juniorzy ,kopia ,słabsza wersja itp

   Polubienie

   • tak samo mówiło się o Blackpink jako podróbce 2NE1. a 2NE1 było żeńską podróbką BB. Tam chociaż style są podobne do siebie ale tutaj jak na razie koncepty wydają się zupełnie inne. Mam nadzieję że TXT tak jak Blackpink czy 2NE1 będą w stanie wypracować sobie swoje własne imię tak by nie byli kojarzeni tylko z tym że są młodszymi braćmi BTS. Ale wiadomo że i tak znajdą się tacy co będą na nich najeżdżać. Może nie osiągną takiego sukcesu jak BTS chociaż tego jeszcze nie wiemy, ale bądźmy szczerzy ile jest takich grup co ,,żyją w cieniu innych”. Dajmy na to IKON czy Winner którzy są w cieniu BB. Mimo to tworzą swoją własną muzykę, mają swoich własnych fanów i wydają się być szczęśliwi a to jest chyba najważniejsze.

    Polubione przez 1 osoba

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s