Nowa męska grupa ONEUS zadebiutowała z silną pozycją na listach iTunes na całym świecie!

RBW’s New Boy Group ONEUS Makes Strong Debut On iTunes Charts Around The World

Nowa męska grupa – ONEUS spod skrzydeł wytwórni RBW Entertainment ma na swoim koncie niesamowity start!

Krótko po wydaniu pierwszego minialbumu Light Us w dniu 9 stycznia, ONEUS zajęli silną pozycję na listach iTunes Top K-Pop na całym świecie. Minialbum zajął pierwsze miejsca w Stanach Zjednoczonych i Australii oraz znalazł się w pierwszej dziesiątce w Kanadzie, Niemczech, Anglii, Hiszpanii i we Włoszech.

Tytułowa piosenka ,,Valkyrie również cieszy się popularnością na zestawieniu iTunes Top K-Pop Songs. Nie tylko utwór zajął 1 miejsce w Niemczech, ale znalazł się w pierwszej dziesiątce w siedmiu innych krajach na świecie.

Gratulacje dla ONEUS!

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Reklamy

6 comments

 1. O proszę! Chłopcy pochodzą z małej wytwórni więc nie spodziewałam się, że zdobędą w miarę dużą popularność już podczas debiutu. Ale ich piosenka jest niesamowita więc nie ma co się dziwić. Oby tak dalej!!

  Polubienie

 2. RBW Entertainment ma pod swoimi skrzydlami Mamamoo – niesamowitą żeńską grupę, którą z resztą uwielbiam, a ONEUS zadebiutowali z przytupem i to mocnym i z pewnością będę wyczekiwała na ich kolejne nowości. Muzykę od samego początku mają dobrą i cieszę się, że już teraz odnieśli sukces. Oby tak dalej 🙂

  Polubienie

  • Uwielbiam MAMAMOO ,ale ona się tak rozkręciły pod koniec 2016 roku tak naprawdę ,a najwieksze boom na nie był w 2018 roku ,bo przy debiucie to były średnio znane tym bardziej ,że ta wytwórnia debiutowała razem z nimi

   Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s