24K odzyskali swoje konto na Instagramie

Po utracie konta na Instagramie, które zostało zhakowane w dniu 7 stycznia, a następnie sprzedane dzień później, 24K odzyskali nad nim kontrolę. Zostało to ogłoszone przez ich wytwórnię, Choeun Entertainment, która nadal pracuje nad odzyskaniem wszystkich postów usuniętych przez hakera.

Z tej okazji Choeun Entertainment ogłosiło specjalny event. Z racji, iż wiele osób przestało obserwować konto 24K, które zostało przejęte przez hakera, grupa utraciła około 15 tysięcy fanów. W poniższej wypowiedzi wytwórnia prosi, aby ponownie obserwować konto w dniach od 12 do 15 stycznia. Ci, którzy to zrobią mogą zdobyć nigdy wcześniej nieopublikowane zdjęcia członków grupy. Wybrani zostaną trzej zwycięzcy.

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Reklamy

One comment

  1. Wow, odzyskali konto! Kurde, nie wierzyłam, że to możliwe… zrobiłam spam gdzie się dało, żeby ludzie pomogli zgłaszać tamtego hackera i potem tego gościa co odkupił konto… nie sądziłam że to im się uda! Brawo! Lecę follow dać bo to serio super że udało im się odzyskać kontrolę nad kontem.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s