Żeńska grupa JYP Entertainment zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu + wytwórnia potwierdza ukończeniu filmowania MV

JYP Confirms New Girl Group Has Already Filmed Debut MV, Reportedly Aiming For January Debut

Nowa żeńska grupa wytwórni JYP Entertainment jest gotowa do debiutu, który jest coraz bliżej!

14 stycznia różne media ogłosiły, że według osób wtajemniczonych, nowa żeńska grupa JYP ukończyła filmowanie swojego pierwszego MV, a debiut planowany jest jeszcze na styczeń.

Wytwórnia odpowiedziała na doniesienia, potwierdzając:

To prawda, że ukończyliśmy filmowanie teledysku nowej żeńskiej grupy i obecnie pracujemy ciężko przygotowując ich debiut.

Aczkolwiek wytwórnia dodała, że nie została wybrana konkretna data debiutu:

Z pewnością poinformujemy was o tym, kiedy tylko konkretna data zostanie ustalona.

W skład grupy najprawdopodobniej wejdą: Shin Ryu Jin – zwyciężczyni ,,MIXNINE”, Hwang Ye Ji, która niedawno wywołała poruszenie jako uczestniczka ,,The Fan” oraz Lee Chaeryoung, która brała udział zarówno w ,,SIXTEEN” jak i ,,K-Pop Star 3”.

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Reklamy

25 comments

 1. Szczerze lepiej by było gdyby poczekali do lutego.Styczen jest tak przeładowany comebackami ze szok.Astro ,Gfriend,Apink,LOONA ,WJSN,CherryBullet,Oneus,VERYVERY,CHUNGHA,KNK ,FAVORITE,CLC ,Seventeen ,jeszcze teraz debiut tej grupy ?Za duża konkurencja do przebicia się.

  Polubienie

 2. Debiut tak bez przygotowania? Bez przedstawienia członkiń bez zaprezentowania ich światu? Wątpię by wszystkie były tak swietnymi wokalistkami by zadebiutować z marszu. Ok JYP wielkie big 3 ale teoche ryzykowne podejscie.

  Polubienie

     • Ten ranking nigdy się nie zmieni .Big Hit ma tylko BTS i niedługo TXT ,ale nie mają żadnego gb ,a to moim zdaniem kluczowe zeby mówic o sobie ze jest się z big3. W porównaniu z JYP to Big hit jest małą wytwórnią,chociaż by spojrzeć na historie tych wytwórni ile już grup się przewinęło w Jyp ent od jakiegoś 90 w sumie roku i trzeba przypomniec ze kazda grupa z sukcesem na koreańskiej scenie

      Polubione przez 2 ludzi

     • Błagam to, że BTS dla Big Hit jest jak TVXQ dla SM nie oznacza, że to od razu wielka wytwórnia. Ich pozycja na rynku koreańskim jest za słaba, by klasyfikować ją na poziomie Big 3. Te wytwórnie oprócz rynku muzycznego zainwestowały (i dalej inwestują) w przemysł filmowy, telewizyjny, telekomunikacyjny, odzieżowy, podróżniczy, spożywczy, modeling – co znacząco wpłynęło na ich pozycję na rynku.

      Dodatkowo (uczepiając się jedynie runku muzycznego) to oprócz BTS na razie nie mają nic – TXT w przygotowaniu, brak girlsbandu (BH po porażce GLAM chyba w ogóle takiego nie wypuści), uczepienie się tylko na jednym koniu pociągowym nie jest korzystne dla wytwórni pod kątem finansowym, dlatego wytwórnie jednej grupy debiutują inne zespoły (przykład Plan A, Jellyfish).

      Polubione przez 2 ludzi

     • I co? ;)))
      „poszukałam trochę i znalazłam takie zestawienie.
      1. Bighit: 2.5 Trillion won
      2. JYP: 1.18 Trillion won
      3. SM: 1.105 trillion won

      oraz taką informację:
      Pod względem zysku operacyjnego Big Hit pokonał już te trzy K-popowe potęgi. W ubiegłym roku zysk operacyjny wyniósł 32,5 miliarda dolarów, co stanowi wzrost o 213,5 procent rocznie. Liczba SM wyniosła 25,6 miliarda, a YG 25,8 miliarda, a JYP 17,9 miliarda.”

      Polubienie

    • Z tego co kojarzę to BH jest na trzecim miejscu pod względem wartości rynkowej (?) ale chociaż kocham tą firmę pod względem ich podejścia do swoich podopiecznych to mając tylko jedną grupę nie ważne nawet jak dobrą i teraz TXT chociaż oni jeszcze nie zadebiutowali to nie sądzę by można ich zaliczyć do wielkiej trójki (czy zmienić to na wielką czwórkę) Jeszcze nie teraz. Myślę że to stanie się w przyszłości ale najpierw muszą ustabilizować swoją pozycję mając więcej zespołów.

     Polubione przez 1 osoba

     • poszukałam trochę i znalazłam takie zestawienie.
      1. Bighit: 2.5 Trillion won
      2. JYP: 1.18 Trillion won
      3. SM: 1.105 trillion won

      oraz taką informację:
      Pod względem zysku operacyjnego Big Hit pokonał już te trzy K-popowe potęgi. W ubiegłym roku zysk operacyjny wyniósł 32,5 miliarda dolarów, co stanowi wzrost o 213,5 procent rocznie. Liczba SM wyniosła 25,6 miliarda, a YG 25,8 miliarda, a JYP 17,9 miliarda.

      Big Hit może bez problemu pokonać resztę wytwórni pod względem liczb ale nie zmienia mojego zdania że jeszcze nie jest to czas by można było włączyć Big Hit do wielkiej trójki. Potrzebują więcej stabilności i muszą urosnąć jako wytwórnia co już robią debiutując TXT i pamiętajcie że ostatnio (kilka miesięcy temu) ogłosili otwarte przesłuchania więc myślę że teraz zaczną dosyć mocno się rozwijać.

      Polubione przez 1 osoba

      • Zgadzam się. Z Paulą są do przodu w niektórych kwestiach zwłaszcza finansowych. Ale udział w rynku i wpływy w szerokim tego słowa rozumieniu, to już inna sprawa. Czasami mam wrażenie że są trochę obok tego wszystkiego w nic się nie wtrącają w niczym branżowym nie uczestniczą (jako firma). Ale patrząc na to z drugiej strony to całkiem korzystnie na tym wychodzą. Zobaczymy jak się sprawy rozwinął. Wrócimy do tej sprawy za powiedzmy 5 lat i zobaczymy jak sprawa na rynku będzie wtedy wyglądać ja osobiście jestem bardzo ciekawa😁

       Polubienie

      • W ogóle z SM jest tak dziwna, śmieszna sprawa, ponieważ nie wiadomo w jaki dokładny sposób są liczone zyski filli, czy oddziałów (czyli np.: Woolim, Mystic, ESteem, Million Market, C&C, Keyeast, ScreaM Records), ich zyski mogą być większe niż są liczone tudzież publikowane. Czy zyski z tych firm są włączane do ogólnego rozrachunku głównej firmy, czy nie?.

       Polubienie

       • Hmm ciekawe pytanie. Ale jeśli działają na zasadzie Fili to prawdopodobnie część ich dochodu, załóżmy jakieś 15-20% inkasuje SM i prawdopodobnie hest to uwzględniane w rozliczeniu rocznym. Przynajmnjej tak to by wyglądało w Polsce. Ale nie wiem czy w Koreii działa to na tej samej zasadzie…

        Polubienie

 3. Debiut, powiadacie? No dobrze… niech debiutują. Jestem ciekawa czy będzie to wystarczająco legitne względem członkiń grupy czy może JYP zapatrzony w RyuJin zrobi wokół niej widowisko a reszta będzie tłem? Oby nie, bo YeJi jest moim zdaniem dużo lepsza. Miejmy nadzieję, że JYP nie będzie tak ślepo zapatrzony w nią niczym YG w Bang Yedama ^^”

  Polubienie

 4. słyszeliście co się stało? Firma Aiplex Software Private Limited złożyła roszczenia praw autorskich do różnych piosenek kpopowych przez co zostały one usunięte z YT.

  Lista MV, które zostały usunięte przez Aiplex Software Private Limited:
  – Singularity
  – Ddu du ddu du
  – Solo
  – Like Ooh Ahh
  – Likey
  – Yes or Yes

  Polubienie

 5. Bardzo dużo wieści o debiutach przynosi nam te kilka tygodni! ONEUS, VERIVERY, TXT, Cherry Bullet, a teraz też planowane żeńskie grupy od SM i JYP! Będzie co wybierać pod koniec roku jeśli chodzi o nagrody dla rookies! Dziewczynom życzę powodzenia i wybicia się spośród tego nawału debiutów i comebacków, a także żeby wszystkie były tak samo dobrze traktowane i cenione przez wytwórnię. Liczę tu na internautów, że oszczędzą sobie komentarzy pokroju „aaaa… śmieci po SIXTEEN w końcu zadebiutują” (dla jasności ja tak nie uważam). Ciekawe, jaki będą miały koncept, czy podobny do wcześniejszych girlsbandów od JYP, czy może zupełnie inny? Moja koleżanka uwielbia JYP, to jej ulubiona wytwórnia, najbardziej lubi TWICE, pewnie jak się dowie to będzie zacierać rączki, zatem dzięki za info!

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s