DOŁĄCZ DO NAS!

Ähnliches Foto

Interesujesz się k-pop’em? Koreą? Japonią? A może innym krajem azjatyckim? Jeśli masz w swojej kieszonce trochę wolnego czasu i w miarę znasz język angielski – dołącz do naszej załogi!


Obecnie poszukujemy:

  •  Tłumaczów (tłumaczenie artykułów i newsów)
  • Korektora (poprawia artykuły)

 


Jak powinno wyglądać zgłoszenie?

Jeśli zdecydowałeś się tworzyć na KLP i zapoznałeś się z regulaminem,  napisz do nas na kpoplivepolska@wp.pl i zamieść w zgłoszeniu:

Imię:
Wiek:
Pseudonim: (którym będziesz się tutaj posługiwać)
Rzeczy, którymi chcesz zająć się na blogu:
Informację, że przeczytałeś całą tę stronę, akceptujesz wszystkie warunki i obiecujesz nie działać na szkodę KLP.


Po zatwierdzeniu zgłoszenia i przejściu rozmowy kwalifikacyjnej możesz tworzyć na blogu w ramach stażu, który trwa dwa tygodnie. Będziemy wtedy zwracać szczególną uwagę na jakość dodawanych postów oraz ich ilość. Kiedy minie czas okresu próbnego, upomnij się pisząc maila. Będziesz mógł wtedy dopisać się do zakładki „autorzy” jako oficjalny admin i brać czynny udział w prowadzeniu KLP.

Na blogu każdy ma swoje indywidualne obowiązki. Role adminów są podzielone w następujący sposób:
Administrator (Tari, Nottek, Weronika Olimpia, Saerinpoland)
Redaktor (poprawia posty, czasem dostaje dodatkowe zadania)
Autor (tworzy, edytuje, publikuje wpisy)

Poszczególne rangi ustala administracja KLP. Autorem zostaje się od razu po przyjęciu na okres próbny, z czasem można aspirować na wyższą rangę, czyli redaktora.

W razie pytań, problemów, zażaleń, czy próśb, redaktorzy mogą kierować się do Weroniki Olimpii (jej facebook’a znajdziecie na grupowym chacie), a autorzy mogą kierować się do Patrycji (Nottek) także przez facebook’a.


 

 

Reklamy